komfortowe wnętrze luksusowego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław za 11 925 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 265 m2 za 11 925 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w biurowcu z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 45 zł/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto znajduje się w biurowcu kategorii „B+”, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, ok. 200 m od Dworca Świebodzkiego i ok. 1 km od Rynku. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto przeznaczone na działalność o charakterze biurowo-usługowym. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodem z pewnością ucieszą przynależne miejsca parkingowe (ok. 50, częściowo miejsca abonamentowane). W cenie najmu są 3 miejsca parkingowe bezpłatne plus 2 zagwarantowane abonamentem płatnym. Dostępny jest również parking dla gości.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto objęte programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa tylko właściciel obiektu.

Biuro na wynajem składa się z następujących pomieszczeń:
– 10 gabinetów
– toaleta
– kuchnia
– jadalnia
– komunikacja.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oświetlone są rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowanymi najlepszymi świetlówkami ze światłem białym. Podłogi w wykładzinach. Wysoki standard pomieszczeń. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto z opcją przearanżowania powierzchni pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy.

Cena składa się z następujących składowych:
– stawka opłat czynszu najmu – 45 zł/m2 netto
– stawka opłat eksploatacyjnych – 19 zł/m2 netto
– prąd wg zużycia
– woda i ścieki wg zużycia
Warto podkreślić, że ogrzewanie i klimatyzacja są już zawarte w opłatach eksploatacyjnych.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto na czas określony minimum 3 lata. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja  lub inna forma (do uzgodnienia). Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (041-14327)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 12 października 2019
Print Friendly, PDF & Email