komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław za 13 000 zł/m-c netto + VAT

Biuro do wynajęcia o powierzchni 182 m2 klasy A za 13 000 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na V piętrze, w nowoczesnym biurowcu z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto, w najbliższym sąsiedztwie Rynku. Cena za metr kwadratowy – 71 zł/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto tworzą:
– 132 m2 powierzchni biurowej z własną kontrolą dostępu
– 100 m2 powierzchni współdzielonej składającej się z przestronnej nowoczesnej kuchni w pełni wyposażonej, łazienek, pryszniców
– 200 m2 tarasu.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest niezwykle atrakcyjną ofertą ze względu na nowoczesne rozwiązania, lokalizację i udogodnienia dla przyszłego najemcy. Na straży bezpieczeństwa wszystkich czuwa całodobowa recepcja z ochroną. Dla zmotoryzowanych najemców przygotowano podziemny parking. Osoby dojeżdżające do pracy rowerem również mają swój podziemny parking.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto ekonomiczne w eksploatacji – sprzątanie, ochrona, recepcja  liczone są proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni (ok. 2 800 zł/m-c). Media: prąd, woda, ciepło i klimatyzacja – według zużycia. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15516)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Data publikacji: 31 października 2019
Print Friendly, PDF & Email