komfortowe wnętrze biura na wynajem Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław za 14 000 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 400 m2 za 14 000 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w odremontowanej kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 35 zł/m-c. Biuro Wrocław Stare Miasto na wynajem w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „Oferta bezpośrednia – najemca nie ponosi kosztów z tytułu pośrednictwa”.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto składa się z następujących pomieszczeń:
– pokoje biurowe
– sale konferencyjne
– zaplecze socjalne
– wc.
Istnieje opcja podziału powierzchni na dwa osobne biura (240 m2 i 160 m2) z dwoma niezależnymi wejściami.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto jest klimatyzowane i posiada pełne okablowanie. W sąsiedztwie lokale o przeznaczeniu niemieszkalnym oraz lokale gastronomiczne. W pobliżu znajduje się ogólnodostępny parking podziemny z miejscami abonamentowymi lub godzinowymi oraz węzeł komunikacji miejskiej. Dodatkowo przed kamienicą, w której znajduje się oferowane na wynajem biuro Wrocław Stare Miasto, mieszczą się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Szczegółowa cena wynajmu biura Wrocław Stare Miasto: 35 zł/m2 netto + media wg liczników (woda, prąd, ogrzewanie). Nie ma kosztów administracyjnych. Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15519)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 8 listopada 2019
Print Friendly, PDF & Email