komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław za 2 157 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 67,4 m2 za 2 157 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na IV piętrze kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 32 zł/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia – najemca nie płaci prowizji”.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto położone jest w niezwykle nobilitującym sąsiedztwie prestiżowych, międzynarodowych firm, w odrestaurowanej kamienicy. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia przyszłym najemcom komfortowe warunki pracy w najwyższym standardzie (wszystkie niezbędne instalacje biurowe + klimatyzacja + recepcja na parterze + całodobowa ochrona). Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto tworzą:
– pomieszczenie biurowe o pow. 46,40 m2
– pomieszczenie socjalne o pow. 7,50 m2
– hol o pow. 7,80 m2
– 2 wc o pow. 5,70 m2.

Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami ucieszy z pewnością ogólnodostępny 3-kondygnacyjny parking podziemny w przyległym budynku (możliwość zakupu abonamentów parkingowych). Do dyspozycji najemcy pozostaje również dostęp do sali konferencyjnej na 12 osób. Cena: 32 zł + VAT + opłaty za media/-m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznych opłat. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia na tej samej kondygnacji drugiego biura (2 pokoje) o powierzchni 42 m2. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15515)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Data publikacji: 25 października 2019
Print Friendly, PDF & Email