Biuro wynajem Wrocław za 2 157 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 67,4 m2 za 2 157 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na IV piętrze w kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 32 zł/m-c. Biuro na wynajem objęte zostało znanym i cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura nieruchomości płaci tylko właściciel.

Prestiżowa lokalizacja w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, nobilitujące sąsiedztwo, ścisłe centrum miasta, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe to najmocniejsze zalety tego biura do wynajęcia Wrocław. Warto podkreślić, że biuro do wynajęcia Wrocław wyposażone jest we wszystkie niezbędne instalacje biurowe, w tym klimatyzację.

Biuro do wynajmu Wrocław tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– pomieszczenie biurowe o pow. 46,40 m2
– pomieszczenie socjalne o pow. 7,50 m2
– hol o pow. 7,80 m2
– 2 toalety o pow. 5,70 m2.

Bezpieczeństwa wszystkich najmujących strzeże całodobowa ochrona. Ponadto dostęp do budynku dla najemców jest bez ograniczeń. Przy głównym wejściu znajduje się recepcja. Na zmotoryzowanych czeka ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny, podziemny parking w przylegającym budynku (możliwość zakupu abonamentu). Mocnym atutem oferty jest również dostęp do sali konferencyjnej na poziomie -1.

Biuro do wynajęcia Wrocław zostanie odnowione i przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących od 1 listopada br. Cena / miesiąc: 32 zł + VAT + opłaty za media. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację biura na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15484)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 16 lipca 2019
Print Friendly, PDF & Email