komfortowe wnętrze do pracy w biurze na wynajem Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 2 200 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 43,63 m2 za 2 200 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na IV piętrze w kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 50 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Najmocniejsze zalety biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to: prestiżowa lokalizacja w centrum, przy głównym deptaku na Rynek, w reprezentacyjnej kamienicy z windą i całodobową ochroną, wysoki standard wykończenia, okablowanie strukturalne, monitoring, system przeciwpożarowy etc. Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto tworzą następujące pomieszczenia:
– 2 pokoje
– aneks kuchenny
– hol
– łazienka
– balkon.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15414)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 20 lipca 2019
Print Friendly, PDF & Email