Biuro wynajem Wrocław za 2 500 zł/m-c

przestronne biuro z kominkiem na wynajem Wrocław

Biuro do wynajęcia o powierzchni 76 m2 za 2 500 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na wysokim parterze, w biurowcu z 1978 roku, w dzielnicy Krzyki. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 33 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław objęte zostało znanym i popularnym programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Biuro do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń:
– sekretariat
– 3 pomieszczenia biurowe
– kuchnia
– wc

Biuro na wynajem Wrocław wymaga odświeżenia i nie jest umeblowane. W przyziemieniu budynku znajduje się drugi mniejszy lokal o powierzchni 37 m2 również do wynajęcia (1 100 zł netto/m-c). Budynek ogrzewany gazem, posiada klimatyzację i linię telefoniczno-internetową. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodem z pewnością ucieszą miejsca parkingowe na terenie posesji ogrodzonej metalowym płotem.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15422)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 5 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email