Biuro wynajem Wrocław za 2 736 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 57 m2 za 2 736 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w odremontowanej, zabytkowej kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 48 zł/m-c.

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto tworzą 2 jasne i ustawne pomieszczenia (przechodnie) o powierzchniach ok. 28 m2 i 29 m2.  Warto podkreślić tu regularny kształt pomieszczeń, co zapewnia szerokie możliwości aranżacji do potrzeb prowadzonej działalności.

Biuro do wynajęcia  Wrocław Stare Miasto pod kancelarię prawną, kancelarię notarialną, biuro rachunkowe, firm z branży IT, finansową etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest wyspecjalizowana, całodobowa ochroną z monitoringiem. W budynku położony jest bardzo szybki Internet światłowodowy.

Prestiżowa lokalizacja nieopodal głównych węzłów komunikacyjnych, umożliwiająca dogodny dojazd z dowolnej części miasta, nawet najbardziej wymagającym najemcom to kolejna z zalet tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. W pobliżu znajduje się wiele punktów usługowych, handlowych i gastronomicznych. Do Rynku spacerem można dojść w 3 minuty.
Cena netto biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto:
– 48,00 zł/m2 – opłata za wynajem
– 4,80 zł/m2 – udział w częściach wspólnych
– 17,50 zł/m2 – opłata administracyjna.

Nowi najemcy mają dodatkową możliwość wynajęcia wyodrębnionego biura o powierzchni 22 m2, ściśle sąsiadującego z lokalem. Na zmotoryzowanych najemców czekają liczne miejsca postojowe na parkingu podziemnym (250 zł/m-c/stanowisko). W tym samym budynku posiadamy także biura na wynajem o większym metrażu. Więcej, szczegółowych informacji chętnie udzielę telefonicznie lub podczas prezentacji biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Powyższa treść nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma jedynie charakter informacyjny.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-586)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Data publikacji: 11 lipca 2019
Print Friendly, PDF & Email