komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 26 100 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 176 m2 za 26 100 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze w biurowcu o standardzie A+, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 148 zł/m-c. Budynek oddany do użytku w 1999 roku. Biuro na wynajem obejmuje moduł na parterze składający się z kilku pomieszczeń o różnej wielkości + zaplecze socjalne + wc + kuchnia. Z lokalu jest bezpośrednie wyjście na chodnik.

Biuro do wynajęcia Wrocław wyposażone jest w klimatyzację i okablowanie strukturalne, a dla przyszłych najemców przewidziano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz na parkingu zewnętrznym w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. Warto podkreślić, że biuro do wynajmu Wrocław znajduje się w budynku w całości przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

Prestiżowa lokalizacja, na Starym Mieście, w centrum, przy głównej arterii to kolejna z zalet tego biura na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15411)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 8 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email