przestronne wnętrze biura na wynajem Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 3 082 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 67 m2 za 3 082 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się w biurowcu kat. „A” z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 46 zł/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia – bez prowizji”, co oznacza, że wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto tworzą:
– 2 pomieszczenia biurowe
– 1 pomieszczenie biurowe typu „open space”
– hall
– wc
– kuchnia.

Warto zaznaczyć, że do biura na wynajem Wrocław Stare Miasto przynależą 3 miejsca parkingowe, w tym 1 miejsce w czynszu. Doskonała lokalizacja blisko centrum, ok. 1 km od Rynku to kolejna z zalet tego biura na wynajem Wrocław Stare Miasto. W biurowcu znajdują się lokale przeznaczone na działalność o charakterze biurowo-usługowym. Cały obiekt posiada dwustronne zasilanie, osobne dla całości obiektu i osobne dla serwerowni.

Wnętrze biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oświetlone rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowanymi najlepszymi świetlówkami ze światłem białym. Parking przy obiekcie na ok. 50 aut (częściowo abonamentowane). Cena wynajmu biura Wrocław Stare Miasto z rozbiciem na poszczególne składowe:
– stawka opłat czynszu najmu – 46 zł/m2 netto
– stawka opłat eksploatacyjnych – 19 zł/m2 netto
– miejsce postojowe – 160 zł netto/m-c
– podlicznik energii elektrycznej
– podlicznik wody
W cenie opłat eksploatacyjnych zawiera się opłata za klimatyzację i ogrzewanie.

Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto na długoterminowy okres. W pierwszym miesiącu wynajmu biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja lub inna forma zabezpieczenia (do uzgodnienia pomiędzy stronami).

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15297)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 10 października 2019
Print Friendly, PDF & Email