wnętrze komfortowego i przestronnego biura do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 3 150 zł/m-c

Biuro na wynajem o powierzchni 105 m2 za 3 150 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na parterze biurowcu, na Psim Polu. Cena za metr kwadratowy to tylko 30 zł/m-c. Budynek ukończony w 1997 roku. Biuro do wynajmu Wrocław Psie Pole objęte znanym i lubianym przez naszych klientów programem „0% prowizji”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji dla biura.

Najmocniejsze atuty oferowanego biura na wynajem Wrocław Psie Pole to na pewno elitarna lokalizacja, najwyższy standard wykończenia, darmowy parking oraz szybki dojazd do centrum. Biuro do wynajęcia Wrocław Psie Pole składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 pokoje + zaplecze socjalne + zaplecze sanitarne + zaplecze gospodarcze. Wszystkie pomieszczenia i pokoje biura do wynajmu Wrocław Psie Pole są wyremontowane. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotności czynsz VAT. Zapraszam na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15288)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01Data publikacji: 7 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email