widok na luksusowe biuro do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 3 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 109,4 m2 za 3 500 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na IV piętrze kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 32 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte zostało cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najemcy”. W tym wypadku wynagrodzenie dla biura płaci jedynie właściciel.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, nobilitujące sąsiedztwo, najwyższy standard, klimatyzacja oraz wszystkie niezbędne instalacje biurowe to kolejne z zalet tego biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Dodatkowo do dyspozycji najemcy oferujemy dostęp do sali konferencyjnej na poziomie -1. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto składa się z:
– 2 pomieszczeń biurowych 46,40 m2 + 42,00 m2
– pomieszczenia socjalnego 7,50 m2
– holu 7,80 m2
– 2 wc  5,70 m2
– pomieszczenia z przeznaczeniem na archiwum bądź magazyn 10,5 m2.

Warto nadmienić, że przy głównym wejściu do budynku znajduje się recepcja, a budynek chroniony jest całodobowo przez wyspecjalizowaną ochronę. Dostęp do budynku dla najemców bez ograniczeń. Na osoby zmotoryzowane czeka ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny przylegający do budynku (możliwość zakupu abonamentu). Nowi najemcy mogą wprowadzić się do biura od 1 listopada 2019. Cena / miesiąc: 32 zł + VAT + opłaty za media. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15493)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 7 listopada 2019
Print Friendly, PDF & Email