Biuro wynajem Wrocław za 3 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 120 m2 za  zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w budynku z rynku wtórnego, w dzielnicy Śródmieście. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 29 zł/m-c. Wystawa okien: wschód – południe.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie Pl. Grunwaldzkiego, z bardzo dogodnym połączeniem z kluczowymi placówkami biznesu, nauki, kultury i handlu to pierwsza z zalet tego biura do wynajęcia Wrocław. Biuro do wynajmu Wrocław znakomicie nadaje się na działalność biurową, na przykład kancelarię, gabinet etc.

Wnętrze biura na wynajem Wrocław tworzą:
– pomieszczenie biurowe
– balkon
– kuchnia
– jadalnia
– 2 gabinety
– łazienka
– wc
– pomieszczenie gospodarcze
– przedpokój.

Wszystkie pomieszczenia biura do wynajęcia Wrocław są po kapitalnym odświeżeniu i przygotowane dla przyszłego najemcy. Dodatkowo w cenie wynajmu zawarta jest opłata za miejsce postojowe w podziemnym parkingu. Bezpieczeństwa wszystkich najemców strzeże nowoczesny monitoring. Biuro do wynajmu Wrocław dedykowane osobom ceniącym komfort, bezpieczeństwo oraz korzystne położenie. Z okien rozpościera się imponujący widok na rzekę. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (041-15480).

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. 71 337 84 14

Data publikacji: 29 czerwca 2019
Print Friendly, PDF & Email