przestronne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 3 600 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 113 m2 za 3 600 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na wysokim parterze oraz przyziemiu budynku, w dzielnicy Krzyki. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 32 zł/m-c. Budynek oddany do użytku w 1978 roku. Biuro na wynajem objęte zostało słynnym programem: „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący.

Rozkład pomieszczeń biurowych:
LOKAL 1:
– sekretariat
– 3 biura
– kuchnia
– wc
LOKAL 2:
– 2 pomieszczenia biurowe
– łazienka z wc
– kuchnia
Pomieszczenia w lokalu n1, na parterze, nie są umeblowane. Warto w tym miejscu podkreślić, że oba biura do wynajęcia Wrocław można wynająć oddzielnie.

Biuro do wynajmu Wrocław ogrzewany gazem, posiada klimatyzację i linię telefoniczno-internetową. Na najemców posiadających samochód czekają liczne miejsca parkingowe. Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15421)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 26 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email