wnętrze i sala konferencyjna w biurze do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław za 4 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 125 m2 za 4 500 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w budynku z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 36 zł/m-c. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęte zostało znanym programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący (właściciel).

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto składa się z następujących pomieszczeń:
– pomieszczenie 1 – 26 m2
– pomieszczenie 2 – 35 m2
– pomieszczenie 3 – 30 m2
– toaleta – 5,8 m2
– pokój socjalny/kuchnia – 4,7 m2.

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto jest nieumeblowane i wymaga odświeżenia. Biuro dona wynajem Wrocław Stare Miasto nie posiada klimatyzacji. Dla zmotoryzowanych najemców przygotowano miejsce parkingowe na dwa samochody (300 zł/m-c). Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto dostępne jest od 01.06.2019, ale wcześniej można odświeżyć i wnieść meble.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15458)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 18 maja 2019
Print Friendly, PDF & Email