przestronne biuro do wynajęcia Wrocław Krzyki

Biuro wynajem Wrocław za 4 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o imponującej powierzchni 103,13 m2 za 4 500 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w biurowcu, w dzielnicy Krzyki. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 44 zł/m-c. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Biuro do wynajęcia Wrocław Krzyki objęte zostało znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura nieruchomości płaci tylko właściciel.

Atrakcyjna lokalizacja w rejonie ulicy Wyścigowej to pierwsza z zalet tego biura do wynajmu Wrocław Krzyki. Kolejne mocne atuty to 2 miejsca postojowe na parkingu (w cenie), dobry standard oraz znakomitej jakości materiały wykończeniowe. Biuro na wynajem Wrocław Krzyki tworzą:
– 2 gabinety
– przestrzeń wspólna
– zaplecze socjalne
– wc.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja gwarancyjna. Polecam i zapraszam na prezentację biura na wynajem Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15417)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 2 marca 2019
Print Friendly, PDF & Email