po lewej hol, po prawej wnętrze ekskluzywnego biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Biuro wynajem Wrocław za 5 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 156 m2 za 5 500 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na III piętrze w kamienicy z rynku wtórnego, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 35 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto składa się z 4 osobnych pokoi biurowych, z których największy ma ok. 40 m2, a dodatkowo z serwerowni, archiwum, pomieszczenia gospodarczego, zaplecza socjalnego z kuchnią oraz toalet.

Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia biura Wrocław Stare Miasto jest nie tylko jego prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, ale również sama odremontowana i odnowiona kamienica. Warto podkreślić, że w budynku mieszczą się także lokale o przeznaczeniu niemieszkalnym. Parter i piwnice to lokale gastronomiczne, piętra zajęte pod lokale biurowo-usługowe, ostatnia kondygnacja (V piętro) zajęta pod lokal mieszkalny.

Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami na pewno ucieszy ogólnodostępny parking podziemny z miejscami abonamentowymi lub godzinowymi. Dodatkowo przed kamienicą znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Cena najmu biura do wynajmu Wrocław Stare Miasto to ok. 35 zł/m2 netto + media wg liczników (woda, prąd, ogrzewanie).

Biuro na wynajem Wrocław Stare Miasto w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura. Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15511)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 24 października 2019
Print Friendly, PDF & Email