komfortowe, przestronne wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 785 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 21,8 m2 za 785 zł/m-c we Wrocławiu.
Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w biurowcu, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 36 zł. Mocnym atutem biura do wynajęcia Wrocław jest zakwalifikowanie go do programu „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”. Oznacza to, że najemca nie płaci dla biura żadnej prowizji.

Reprezentacyjny biurowiec, całodobowa ochrona, monitoring, centralne ogrzewanie miejskie, przynależne miejsce postojowe i znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Wnętrza budynku zostały urządzone z myślą o jak najlepszej funkcjonalności dla najemców. Są dlatego niezwykle słoneczne, widne, jasne i przestronne, co zapewnia doskonały komfort pracy.

Atrakcyjna lokalizacja to również znakomite połączenie z centrum, lotniskiem oraz autostradową obwodnicą miasta. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław. Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15343)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 3 grudnia 2018
Print Friendly, PDF & Email