komfortowe wnętrze biura do wynajmu Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 8 000 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 125 m2 za 8 000 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na I piętrze w biurowcu z rynku wtórnego, w dzielnicy Krzyki. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 64 zł/m-c. Prestiżowa lokalizacja – biuro na wynajem Wrocław Krzyki znajduje się w elitarnej lokalizacji z dobrym dojazdem zarówno do autostrady, jak i obwodnicy AOW. Biuro do wynajęcia Wrocław Krzyki posiada prywatną klatkę schodową. To niezwykle elegancki budynek położony na ogrodzonej posesji z licznymi miejscami parkingowymi dla najemców i gości.

Biuro do wynajmu Wrocław Krzyki składa się z wielu pomieszczeń idealnie spełniający potrzeby aranżacji na siedzibę firmy, powierzchni szkoleniowej lub powierzchni do świadczenia usług serwisowych: recepcja-sekretariat + powierzchnia „open space” + komunikacja + 2 pomieszczenia biurowe + 1 gabinet dyrektorski + 1 sala konferencyjna + archiwum + toalety + kuchnia. Dodatkowymi atutami są na pewno wysoki standard, klimatyzacja oraz miejsca parkingowe w cenie najmu.

Biuro Wrocław Krzyki do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN od 1 listopada 2019 r. W pierwszym miesiącu wynajmu biura do wynajmu Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokość do ustalenia przez obie strony. Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15500)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 9 października 2019
Print Friendly, PDF & Email