widok z ulicy na budynek, gdzie znajduje się oferowane na wynajem biuro we Wrocławiu

Biuro wynajem Wrocław za 8 377 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 209,43 m2 za 8 377 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na w 1-kondygnacyjnym biurowcu, w dzielnicy Psie Pole. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 40 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław Psie Pole wykończone zostało w wysokim standardzie, z zainstalowaną klimatyzacją, specjalistycznym łączem internetowym do bardzo dużego i szybkiego transferu (IPVPN) etc. Dla dużej ilości pracowników przewidziano pomieszczenia socjalne. Jest tu również kuchnia i winda.

Doskonała lokalizacja na północy Wrocławia z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury drogowej, węzłów komunikacyjnych oraz wylotu na Warszawę ro kolejna z zalet tego biura do wynajęcia Wrocław Psie Pole. Cena podlega negocjacji.

Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych

stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne

przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-13380)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 3 stycznia 2019
Print Friendly, PDF & Email