luksusowe wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego we Wrocławiu na sprzedaż

Lokal biurowy na sprzedaż we Wrocławiu za 3 mln zł

Do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 617,63 m2 na III piętrze we Wrocławiu w cenie 3 000 000 zł. Cena za metr kwadratowy wynosi 4 857 zł. Lokal znajduje się w kamienicy, na Starym Mieście.
Sprzedawany lokal wchodzi w skład kompleksu trzech lokali, które sprzedawane są jako jedna całość. Obecnie lokale są w całości wynajęte.

Lokale do sprzedaży we Wrocławiu zaprojektowane i urządzone są w bardzo wysokim standardzie. Dwa z nich znajdują się na trzecim piętrze, a dwa na kondygnacji -1:
TRZECIE PIĘTRO (pod powierzchnie biurowe)
– pokoje biurowe
– sale konferencyjne
– zaplecze socjalne
– aneks kuchenny
– wc
KONDYGNACJA -1 (pod działalność usługowo-rozrywkową)
– klub muzyczny / pub.

Mocnym atutem oferowany lokali na sprzedaż we Wrocławiu jest też sama kamienica, w której się mieszczą. Budynek po generalnym remoncie z odnowioną klatką schodową, nową elewacją etc. Nieopodal znajduje się ogólnodostępny parkin podziemny z miejscami abonamentowymi lub godzinowymi oraz węzeł komunikacji miejskiej. Lokale na sprzedaż we Wrocławiu nie są objęte podatkiem VAT.

Lokale do sprzedaży we Wrocławiu w ofercie bezpośredniej, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Informacje dotyczące lokali na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokali do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2506)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 15 lipca 2018
Print Friendly, PDF & Email