Lokal gastronomiczny do wynajęcia 193,60 m2 Wrocław Centrum

Lokal na wynajem Wrocław. . Do wynajmu lokal gastronomiczny, w ścisłym centrum Wrocławia, w sąsiedztwie Rynku. Lokal położony w odrestaurowanej, XIX wiecznej kamienicy wybudowanej
na XVI wiecznych fundamentach. Kamienica w 2006 roku przeszła kapitalny remont. W projekcie przebudowy przewidziano, że na parterze i na kondygnacji -1 zostanie przygotowana powierzchnia pod restaurację. Od tego czasu funkcjonuje tutaj lokal gastronomiczny, który w chwili obecnej jest przedmiotem wynajmu. Lokal położony jest na dwóch poziomach. Pierwsza kondygnacja to poziom parteru z zapleczem kuchennym i socjalnym oraz salą konsumpcyjną, druga kondygnacja to poziom piwnicy zaaranżowany jako dwie klimatyczne sale. W lokalu jest również zainstalowana winda towarowa do obsługi sal restauracyjnych położonych w piwnicy. Lokal jest całkowicie przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej z restauracją.
Przy lokalu istnieje możliwość wystawienia ogródka letniego.
Zapraszam na prezentację.

OFERTA BEZPOŚREDNIA. WYNAGRODZENIE PROWIZYJNE PŁACI TYLKO WŁAŚCICIEL LOKALU.

Powierzchnia całkowita: 193,60 m2
Cena: 6.776 PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.: 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Nr oferty: WL041-14576

CENA OFERTOWA NAJMU 35 ZŁ/M2 NETTO, OPŁATY DODATKOWE – MEDIA WG ZUŻYCIA.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Data publikacji: 3 września 2014
Print Friendly, PDF & Email