Lokal na sprzedaż 371,00 m2 Wrocław Stare Miasto

Biuro we Wrocławiu. Na sprzedaż obiekt o charakterze usługowo-handlowym bądź biurowym w znakomitej lokalizacji
Lokale użytkowe, o łącznej powierzchni 371 m2, usytuowane
w 2-kondygnacyjnym obiekcie wolno stojącym, podpiwniczonym. Cały budynek składa się łącznie z 10 pomieszczeń handlowo-biurowych, w tym 194 m2 powierzchni na parterze i piętrze z dużymi witrynami.
Parter budynku, o powierzchni 150 m2, składa się z dwóch powierzchni handlowo-usługowych typu open-space 90 m2 z dużymi witrynami i ekspozycją od głównej ulicy i jest idealnie przystosowany do prowadzenia działalności handlowo-usługowej oraz trzech pomieszczeń biurowych.
Na pierwszym piętrze, o powierzchni 150 m2, znajduje się 8 pomieszczeń, w tym 3 od głównej ulicy, z przeznaczeniem na powierzchnie biurowe bądź usługowe.
Na kondygnacjach znajdują się osobne sanitariaty. Podpiwniczenie świetnie spełnia funkcję magazynu. Wysokość pomieszczeń to 280 cm, 3 wejścia do budynku.
Bardzo dużym atutem jest ogólnodostępny parking znajdujący się przed budynkiem oraz dodatkowo przynależnych 6 miejsc parkingowych. Jak również możliwość umieszczenia dowolnej reklamy na budynku. Co miejskie.

Powierzchnia całkowita: 371,00 m2
Dojazd: asfalt
Cena: 2.300.000 PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.: 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Nr oferty: SL010-2415

Świetna lokalizacja w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy w okolicy Pl. Orląt Lwowskich. Wszelka infrastruktura komunikacyjna w pobliżu oraz możliwość bezproblemowego zaparkowania.

Oferta skierowana jest do wszelkiego rodzaju instytucji finansowych, agencji ubezpieczeniowych, innych usług oraz handlu. Świetna propozycja dla inwestora, obiekt generuje stały miesięczny dochód z tytułu najmu.
Serdecznie rekomenduję,oferta godna polecenia ze względu na lokalizację
OFERTA BEZPOŚREDNIA. OPŁATY Z TYTUŁU POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Data publikacji: 8 października 2014
Print Friendly, PDF & Email