Lokal usługowy na wynajem 150,50 m2 Wrocław Krzyki

Biuro na Krzykach. Do wynajmu w centrum Wrocławia lokal usługowy o pow. 150 mkw, bardzo dobrze położony, widoczny z ulicy, z dużymi witrynami.
OFERTA BEZPOŚREDNIA. WYNAGRODZENIE DLA BIURA PŁACI TYLKO WŁAŚCICIEL LOKALU.

Lokal usytuowany na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w sąsiedztwie przystanku komunikacji miejskiej, szkoły policealnej, hotelu i dużego osiedla mieszkaniowego, blisko dworca PKS i PKP oraz centrum handlowego Arkady, przy głównej ulicy wiodącej w kierunku wyjazdu do autostrady.

Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe (w cenie najmu) oraz miejsce na bilbord usytuowane tuz przy ulicy. Przed lokalem zatoczka do bezkolizyjnego wjazdu i wyjazdu.

Lokal składa się z dużej powierzchni open space i zaplecza socjalnego. Na załączonym zdjęciu pokazano rzut lokalu. Ścianami działowymi można swobodnie podzielić powierzchnię na trzy części: odpowiednio o pow. 90 m2 – główna sala wystawiennicza oraz dwa biura o pow. ok. 35 mkw i 25 mkw. Na podłogach ceramika, ściany w gładziach, sufit podwieszany. Instalacja telefoniczna, internetowa i klimatyzacyjna (brak urządzeń nawiewowych). Lokal wymaga odświeżenia i adaptacji pod potrzeby przyszłego najemcy.

Dotychczas w lokalu prowadzona była działalność handlowa – sprzedaż luksusowych mebli. Lokal przystosowany do prowadzenia zarówno działalności handlowej, biurowej, serwisowej, usługowej a nawet do prowadzenia punktu przedszkolnego czy działalności oświatowo-dydaktycznej.

Cena ofertowa podana jest jako cena netto. Opłaty dodatkowe to zużycie energii elektrycznej i opłaty administracyjne w kwocie 1 183 zł (opłaty obejmują m.in. zaliczki na zużycie wody, wywóz śmieci i ogrzewanie).

Powierzchnia całkowita: 150,50 m2
Dojazd: asfalt
Rok budowy: 2000
Cena: 6.900 PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.: 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Nr oferty: WL041-14555

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Data publikacji: 7 października 2014
Print Friendly, PDF & Email