Lokal usługowy na wynajem 813,64 m2 Wrocław Muchobór Mały

Lokal usługowy Wrocław. NA WYNAJEM BUDYNEK WOLNOSTOJĄCY w bardzo dobrej lokalizacji, bezpośrednio przy trasie wiodącej do lotniska i autostrady.
W projekcie budynek miał spełniać funkcję pensjonatu i w takim kierunku został zaprojektowany, gdzie parter był przeznaczony pod węzeł gastronomiczny , piętra – pokoje do wynajęcia, piwnice – pomieszczenia socjalne. W takim charakterze dom został wykończony wg przepisów sanitarnych i p.pożarowych.

Po niewielkich przeróbkach był wynajmowany na siedzibę firmy, która użytkowała go pod działalność biurową z częścią recepcyjna, sekretariatem, salą konferencyjną, gabinetami managerskimi, pokojami biurowymi, archiwum, magazynami podręcznymi, pom. socjalnymi . Wszystkie pomieszczenia w bardzo wysokim standardzie.
Budynek można użytkować w różny sposób, właściciel jest gotowy do przeróbek budowlanych , łącznie z wykonaniem windy, jeżeli miałby zostać wynajęty na klinikę, czy gabinety lekarskie.
Opis budynku:
Dom wolnostojący 2 piętrowy o powierzchni użytkowej467,37m2 plus pomieszczenia gospodarcze 346,27 m2 z garażem na 4 samochody i parkingiem na ok. 20 samochodów, położony na działce z ładnie zagospodarowaną zielenią.
Cała nieruchomość jest ogrodzona płotem murowanym z elementami stalowymi. Budynek posiada wysokiej klasy okablowanie strukturalne ( sieć komputerowa i telefoniczna), wszystkie media techniczne.
Instalacja alarmowa-kompletna
Instalacja telewizyjna
Instalacja telefoniczna pozwalajaca na nieograniczoną ilość łączy telekomunikacyjnych.

Budynek zlokalizowany jest na terenie, położonym ok. 3 km od ścisłego centrum miasta z dogodnym dojazdem samochodem i autobusem, w pobliżu lotniska oraz centrów handlowych i dużych osiedli mieszkaniowych. Do nieruchomości prowadzi jezdnia o nawierzchni asfaltowej, która wiedzie z centrum miasta do portu lotniczego.
Obiekt objęty jest 24 godzinną ochroną oraz monitoringiem. Cały budynek wzniesiony został w technologii tradycyjnej w wysokim standardzie. W chwili obecnej znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym. Od wewnątrz świeżo wyremontowany. Wszystkie pomieszczenia są jasne, doskonale doświetlone, posiadają duże okna , na podłogach parkiet dębowy, ściany gładzone, malowane. Przestronne korytarze, na każdym piętrze w każdym pokoju dostęp do pomieszczeń sanitarnych.
Budynek posiada 34 pomieszczenia, 16 łazienek i 5 toalet.
Na parterze mieszczą się: reprezentacyjny i przestrzenny hol, diw sale konferencyjne, 4 pokoje, pomieszczenie socjalne, toaleta.
Na I piętro składa się: 8 pokoi w tym każdy z własną łazienką, pomieszczenie socjalne oraz serwerownia.
W skład II pietra wchodzi: 8 pokoi i 7 łazienek, 2 pomieszczenia gospodarcze.
Do piwnicy należy: 6 pokoi, 4 toalety, natrysk, odizolowane akustycznie pomieszczenie, garaż, kotłownia, pomieszcenia gospodarcze
Strych – ok. 50 m2 do zaadoptowania

DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ na działalność biurową bądź usługową.
Idealny obiekt na siedzibę przedstawicielstwa handlowego, konsulat, hotel, szpital i klinika, szkoła, bank, spa itp.

Opłaty ( woda, ogrzewanie, prąd). Ogrzewanie gazowe.
Możliwość negocjacji ceny!

Zapraszam na prezentację nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz.
Oferta bezpośrednia. Najemca nie ponosi opłat dla biura.
Oferta jest przedmiotem sprzedaży w cenie 4 750 000 zł .

Powierzchnia użytkowa: 467,37 m2
Powierzchnia całkowita: 813,64 m2
Dojazd: asfalt
Rok budowy: 1931
Cena: 17.000 PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.: 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Nr oferty: WL041-14303

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Data publikacji: 8 sierpnia 2014
Print Friendly, PDF & Email