Na wynajem zadbany lokal biurowy we Wrocławiu (Psie Pole)

Na wynajem zadbany lokal biurowy we Wrocławiu (Psie Pole)

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładny i zadbany lokal biurowy o powierzchni 77 m2 zlokalizowany w bocznej ulicy Kasprowicza. Biuro położone w budynku z 1997 roku na pierwszym piętrze.W skład lokalu wchodzą:

  • 2 pomieszczenia,
  • antresola,
  • pomieszczenie sanitarne.

Całość w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Do dyspozycji prywatny, nieodpłatny parking dla pracowników i klientów. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta.

Cena najmu: 2 300 zł Vat. Niezależne liczniki na prąd i wodę (lokal ogrzewany elektrycznie). Kaucja zwrotna – jednokrotny czynsz VAT.

DOSTĘPNE OD ZARAZ.

OFERTA BEZPOŚREDNIA, 0% PROWIZJI, WYNAGRODZENIE DLA BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Oferta nr: WL041-15251

Katarzyna Pawłowska
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 01
kom. 665 313 096

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Data publikacji: 9 stycznia 2018
Print Friendly, PDF & Email