reprezentacyjne wejście do biura na wynajem Wrocław Fabryczna

Biuro wynajem Wrocław za 7 500 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 200 m2 za 7 500 zł/m-c we Wrocławiu. Biuro do wynajmu we Wrocławiu mieści się na parterze w budynku z rynku wtórnego, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 38 zł/m-c. Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna objęte znanym i cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% na wyłączność”.

Biuro do wynajęcia Wrocław Fabryczna składa się z:
– 2 pomieszczeń biurowych
– aneksu socjalnego
– łazienki
– kotłowni
– serwerowni
– pomieszczenie
– taras.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców biura na wynajem Wrocław Fabryczna jest nowoczesny monitoring. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy parking znajdujący się przed budynkiem. Biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna posiada niezależne liczniki prądu, gazu i wody.

Biuro do wynajmu Wrocław Fabryczna może pełnić funkcję powierzchni biurowej, handlowej bądź usługowej. Cena netto. Przy podpisaniu umowy najmu biura Wrocław Fabryczna wymagana jest kaucja. W budynku dostępne są również sale konferencyjne i szkoleniowe, do dyspozycji na podstawie odrębnych warunków korzystania. Wysoki standard.

Atrakcyjna lokalizacja to kolejna zaleta tego biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna. Oferowane na wynajem biuro Wrocław Fabryczna znajduje się w dobrym punkcie na mapie miasta zapewniające dogodny dojazd do centrum oraz na trasy wylotowe (Autostradowa Obwodnica Wrocławia, autostrada A4).

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3545)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Data publikacji: 12 września 2019
Print Friendly, PDF & Email