wysoki standard wykończenia biura do wynajęcia Wrocław

Biuro wynajem Wrocław za 850 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 23,6 m2 za 850 zł/m-c we Wrocławiu.
Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na II piętrze w biurowca, w dzielnicy Fabryczna. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 36 zł. Biuro do wynajęcia Wrocław objęte jest słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji dla biura, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący (właściciel).

Mocnym atutem biura do wynajmu Wrocław jest jego prestiżowa lokalizacja w reprezentacyjnym biurowcu. Wnętrze budynku wykonano z myślą o jak najlepszej funkcjonalności, co zapewniają przestronne i jasne wnętrza. Wśród wielu udogodnień, z jakich mogą korzystać przyszli najemcy, jest całodobowa ochrona, monitoring, miejsca postojowe przy budynku, centralne ogrzewanie etc. Atrakcyjna lokalizacja z doskonałym dojazdem do centrum, AOW oraz lotniska. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15346)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 3 grudnia 2018
Print Friendly, PDF & Email