komfortowe wnętrze biura do wynajęcia we Wrocławiu

Biuro do wynajęcia we Wrocławiu w cenie 827 zł/m-c

Biuro do wynajęcia o powierzchni 23,62 m2 za 827 zł/m-c we Wrocławiu. Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu mieści się na wysokim parterze w budynku mieszkalnym, w dzielnicy Fabryczna.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 35 zł. Biuro na wynajem we Wrocławiu składa się z jednego pomieszczenia oraz – w części wspólnej – zaplecza sanitarnego oraz zaplecza kuchennego.

Dla najemców posiadających samochody przewidziano niestrzeżony parking znajdujący się przed budynkiem oraz możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu obok budynku. W pierwszym miesiącu wynajmu biura we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 460 zł. Polecam i zapraszam na prezentację biura do wynajęcia we Wrocławiu.

Informacje dotyczące biura na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15356)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 21 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email