komfortowe wnętrze biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 165,71 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 4 000 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 165,71 m2 oraz położeniem na wygodnym, I piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w prestiżowej okolicy (Fabryczna). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2000 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 24 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca swoją ciekawą lokalizacją w budynku o charakterze usługowo-mieszkalnym. Wokół dominuje zabudowa mieszkalna i jednorodzinna. Biuro na wynajem Wrocław posiada samodzielne wejście od strony ulicy. Biuro do wynajęcia Wrocław tworzy aż 5 pomieszczeń (w tym jeden z kominkiem i aneksem kuchennym) + pomieszczenia gospodarcze + łazienka. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem ucieszy duża liczba miejsc do parkowania przed budynkiem.

Biuro Wrocław do wynajmu na co najmniej kilka lat. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznej kwoty czynszu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15769)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 5 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email