jedno z pomieszczeń socjalnych przynależnych do oferowanego do wynajmu biura Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 330 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 17 820 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 330 m2 oraz położeniem na wygodnym, IV piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w prestiżowej okolicy (Krzyki). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2018 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 54 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław imponuje już od pierwszej prezentacji swoim nowoczesnym designem w stylu loftowym. Biuro na wynajem Wrocław olśniewa również prestiżową lokalizacją w nowoczesnym biurowcu klasy „A”. Biuro do wynajęcia Wrocław ekonomiczne w eksploatacji dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz energooszczędnych rozwiązań. To rewelacyjna oferta dla firm poszukujących inspirujących przestrzeni, jak i tych, dla których liczy się prestiż i dobra lokalizacja. To także znakomity adres dla firm poszukujących biur blisko ścisłego centrum, ale z łatwiejszym dojazdem i parkowaniem. Długa listę zalet tego biura do wynajmu Wrocław uzupełniają:
– nietuzinkowa fasada;
– wysokie na 3,5 metra sufity;
– nowoczesne części wspólne;
– zielony taras na dachu;
– szatnie z prysznicami dla rowerzystów;
– ogólnodostępna kantyna;
– uchylne okna.

Biuro na wynajem Wrocław zajmuje całe piętro nowoczesnego biurowca z możliwością elastycznej aranżacji wnętrz: w układzie „open space” lub w formie gabinetów. Biuro do wynajęcia Wrocław wraz z 6 miejscami postojowymi. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona + portiernia. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do międzynarodowego lotniska, jak i do centrum, pozostałych dzielnic oraz na autostradę.

W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu (czynsz, opłaty eksploatacyjne, parking). Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące biura na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15764)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 6 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email