przestronne wnętrze open space biura do wyynajęcia Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 215 m2

Biuro do wynajmu Wrocław Stare Miasto zachwyca atrakcyjną ceną 9 460 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 215 m2 oraz położeniem na wygodnym, I piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu, w prestiżowej okolicy (Stare Miasto). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2006 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 44 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław składa się z „open space” + 3 gabinety. Mocnym atutem oferowanego do wynajmu biura Wrocław jest jego prestiżowa lokalizacja w eleganckim biurowcu, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, z dogodnym dojazdem. Biuro do wynajęcia Wrocław przeznaczone na działalność o charakterze biurowo-usługowym. Biuro do wynajęcia  Wrocław objęte popularnym programem 0% prowizji, co oznacza, że najmujący nie ponosi kosztów prowizji dla agencji. Na najemców czeka aż 5 miejsc parkingowych, w tym 3 miejsca w czynszu najmu. W częściach wspólnych, na piętrze, znajduje się węzeł sanitarny i socjalny. Biuro do wynajmu Wrocław może zostać na życzenie najemcy umeblowane. Wszystkie pomieszczenia oświetlone są rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowanymi najlepszymi świetlówkami ze światłem białym. Teren całkowicie ogrodzony zamykany. Biuro na wynajem w ramach umowy na czas nieokreślony z 6-miesięcznym terminem wypowiedzenia.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15628)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 27 października 2020
Print Friendly, PDF & Email