korytarz prowadzący do biura na wynajem Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 35 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 2 250 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 35 m2 oraz położeniem na wygodnym, II piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w biurowcu/kamienicy/budynku, w prestiżowej okolicy (Fabryczna). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Budynek z 2016 roku. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 64 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajęcia Wrocław objęte znanym i cenionym przez naszych stałych klientów programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa właściciel. Biuro do wynajmu Wrocław poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w nowym biurowcu, w biznesowym otoczeniu. Biuro na wynajem Wrocław składa się z jednego pokoju biurowego. W częściach wspólnych zagwarantowany jest dostęp do toalet. Cena wynajmu biura Wrocław obejmuje: czynsz + wodę + ogrzewanie centralne gazowe z własnej kotłowni + energię elektryczną w częściach wspólnych + ochronę + sprzątanie części wspólnych + konserwację windy + wywóz śmieci + wody opadowe + miejsce parkingowe. Dodatkowo płatne zużycie energii elektrycznej w lokalu (osobny licznik energii elektrycznej).

Biuro na wynajem Wrocław zapewnia swoim najemcom i ich pracownikom oraz gościom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfort pracy, Wstęp do budynku 24 h/dobę. Budynek jest zamknięty. Każdy lokal ma dostęp do domofonu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15547)

Kontakt:
e-mail: kamila.mizgala@wgn.pl

Data publikacji: 17 listopada 2022
Print Friendly, PDF & Email