komfortowa powierzchnia biura do wynajmu Wrocław

Biuro do wynajęcia Wrocław, powierzchnia 90 m2

Biuro do wynajmu Wrocław zachwyca atrakcyjną ceną 4 000 zł/m-c, funkcjonalną powierzchnią 90 m2 oraz położeniem na wygodnym, I piętrze. Biuro na wynajem Wrocław znajduje się w budynku, w prestiżowej okolicy (Psie Pole). Rynek wtórny. Biuro do wynajęcia Wrocław oferuje przyszłym najemcom doskonałe warunki pracy. Niezwykle korzystnie kształtuje się cena za metr kwadratowy, która wynosi 44 zł/mkw/m-c.

Biuro do wynajmu Wrocław usytuowane jest w prestiżowej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic. Biuro na wynajem Wrocław podzielone zostało na dwa pomieszczenia biurowe. W częściach wspólnych znajdziemy wc oraz zaplecze kuchenne. Polecam i zapraszamy na prezentację tego biura do wynajęcia Wrocław.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Informacje dotyczące biura do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15707)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 2 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email