przestronny hol z rozkładem pomieszczeń biura do wynajęcia Wrocław

Biuro do wynajmu Wrocław, powierzchnia 32,09 m2

Biuro na wynajem Wrocław o powierzchni 32,09 m2 w konkurencyjnej cenie 1 445 zł/m-c. Uwagę przykuwa nie mniej atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 45 zł/mkw/m-c. Biuro do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na IV piętrze w budynku z rynku wtórnego, w atrakcyjnej lokalizacji (Fabryczna). Biuro do wynajmu Wrocław Fabryczna gwarantuje swoim nowym najemcom najwyższy komfort pracy. Dostęp do pokoju socjalnego oraz toalet zapewniony jest w częściach wspólnych.

Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w biznesowej dzielnicy na mapie Wrocławia. Na najemców dojeżdżających do pracy samochodami czekają miejsca parkingowe (150 zł/m-c). Do ceny najmu tego biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna należy dodać opłaty: 481 zł oraz podatek VAT. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego biura na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15612)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 19 sierpnia 2020
Print Friendly, PDF & Email